Sponsoring

Sponsoring

Omdat wij graag iets terugdoen voor onze samenleving, sponsoren wij tal van sportclubs, verenigingen en evenementen. Klanten die hun badkamerrenovatie bij ons bestellen, helpen indirect ook mee aan deze sponsoring.

Een aantal van de organisaties die we helpen:

-Koninklijke Maatschappij voor Dierenbescherming vzw www.dierenasielgent.be

-Gratis stratenplannen van Oostakker en Sint-Amandsberg

-Jeugdatelier KREJO vzw www.jeugdatelierkrejo.be

-Dekenij Schansakker (Oostakker)

-Fietsclub Admiraal Destelbergen

-EDUGO scholengroep

-Koninklijke gebuurtekring Eenbeekeinde II Destelbergen vzw www.eenbeekeinde.be

-Nationale brandweer vzw

-Buurtcomité Jongebareel Oostakker

-SKV Oostakker vzw www.skvo.be

-Golf Puyenbroeck www.golfpuyenbroeck.be

-Koninklijke Cano Club Gent www.kccg.be

-Chiro Lourdes www.chirolourdes.be

-Speelakkertje

-Sint-Elooischool Zeveneken

-Koninklijke Dekenij Sint-Bernadettestraat

-Voetbalclub DKW Evergem vzw www.dkwevergem.be

-De Kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen www.mormon.org

-Wireless Oostakker www.wirelessoostakker.be

-Toneelvereniging JOT www.jotvzw.be

-Voetbalclub KRC Gent-zeehaven www.krcgent.be

-Kom op tegen kanker www.komoptegenkanker.be

-Danswijzer www.danswijzer.be

-muziekschool Ars Musica www.muziekschoolarsmusica.be

-Turnkring Oostakker www.tkoostakker.be

-Junoir team Golf Puyenbroeck

-bouworde vzw www.bouworde.be

-Jin Gentse Zwabbers (scouts)

-Syntra www.syntra-mvl.be

-Carnavalsvereniging De Varkenskoppen Zaventem www.varkenskoppen.be

-Olympisch gewichtheffen Powersport Zaventem

-Rotary Club Zaventem www.rotaryzaventem.be

-voetbalclub S.K. Nossegem www.sknossegem.be

-Koninklijke Sportclub ‘t Weules Veloske – Zaventem

-Basketbalclub WOBAC www.wobac.be

-Velo-Club Nossegem www.vc-nossegem.be

-Koninklijke Biljartclub KBC De Ster Ninove www.kbcdester-ninove.be

-Golfschool Gent www.golfschool-gent.be

-Vlaamse Rode Kruis www.rodekruis.be

-Golf around Belgium www.golfaroundbelgium.com

-Levensloop – stichting tegen kanker www.levensloop.be

-Move for Parkinson G’bergen

-KSA Sint-Lieven meisjes www.ksa-sint-lieven.be/meisjes/

-Volleybal Club Zavath www.vczavath.be

-Scouts Kortenberg www.klapmosfeer.be

-Kaatsclub op & over Galmaarden www.openover.be

-Koninklijke Ganda Korfbal Club www.gandakorfballers.be

-VTI Deinze www.vtideinze.be

-Dansschool La Mariposa www.lamariposa.be

-Chiro Kriko Sint-Niklaas www.chirokriko.be

-Pluimplukkers badminton Gent www.pluimplukkers.be

-Youth sailing world championships team Belgium

-IVIO Salvator school Oostakker

-Golf & Country club Oudenaarde www.golfoudenaarde.be

 
 
 
Dagmar Buysse maakt gebruik van cookies om je gebruikservaring te optimaliseren. Met de cookies volgen wij en derde partijen jouw internetgedrag binnen onze site. Hiermee tonen we advertenties op basis van jouw interesse en kun je informatie delen via social media. Door op 'OK' te klikken ga je akkoord met deze cookies. Meer info? Bekijk onze cookie policy. Ok, ik ga akkoord